نگین خودرو نماینده رنو به زودی فروش رنو کولیوس ۲۰۱۸ را آغاز خواهد نمود

پس از آن که شرکت نگین خودرو نماینده کمپانی «رنو» در ایران از خودروی «رنو کولیوس»۲۰۱۷ رونمایی به عمل آورد به زودی و تنها با طی ۳ ماه از آن حال قصد به فروش رسانیدن خودروی «رنو کولیوس» ۲۰۱۸ را دارد . این در حالی است که خیلی از شرکت های خودروسازی در تلاش و تکاپوی به فروش رسانیدن خودروهای مدل ۲۰۱۶ خود هستند!!

در ماه بهمن سال پیش بود که در نمایشگاه بین المللی اتومبیل تهران خودروی «نیو کولیوس» معرفی گردید .

خودروی «نیو کولیوس» وارد میدان شده بود تا با خودروهایی همانند : «نیسان ایکس تریل» و «هیونداى سانتافه» و «کیا سورنتو» و «میتسوبیشى اوتلندر» به رقابت کردن بپردازد .

اتومبیل «نیو کولیوس» با برخورداری از یک سری خصوصیات منحصر به فردی که دارد و همچنین به جهت قیمت مناسبی که برای آن در نظر گرفته اند قادر است فروشی خوب را برای خود محیا سازد .

این خوش قامت فرانسوی که به “سلطان هندلینگ” نیز معروف است، با چنان استقبال گسترده اى از سوى مشتریان مواجه شده که در مدت کوتاه عرضه توانسته بازار ایران را از لحاظ زمانبندی به چهارمین بازار واردات این محصول در دنیا تبدیل کند.

کولئوس با طراحی منحصر به فرد و آپشن های مناسب می تواند به جرأت بهترین انتخاب در بازه قیمتی خود باشد. در کنار امکانات فول، طراحی زیبا و قیمت گذاری مناسب، رنو کولئوس جدید از خدمات پس از فروش گسترده نگین خودرو در سراسر کشور بهره مند است و می تواند خیال مشتریان را از تامین قطعات یدکی مورد نیاز کاملا آسوده کند.

منتظر خبرهاى بعدى شرکت نگین خودرو باشید.

معرفی شرکت نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران :

 تنها پانزده سال پس از اختراع خودرو برای اولین بار مظفرالدین شاه قاجار، در مرداد ماه  ۱۲۷۹ هجری شمسی (۱۹۰۰ م) دو دستگاه رنوی فرانسوی مدل ۱۸۹۰  را خرید و به ایران آورد و برای نخستین بار اتومبیل وارد ایران شد. مردم به آن پدیده عجیب و غریب نوظهور «کالسکه دودی» یا «ارابه آتشین» می‌گفتند.

 از آن زمان تا کنون شرکت رنوی فرانسه تبدیل به یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده خودرو در جهان گردید.

تجربۀ سالهای حضور رنو در ایران، سبب شد تا شرکت نگین خودرو با هدف ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر که شایسته مشتریان ایرانی و استانداردهای جهانی رنو است به صورت کاملاً خصوصی به عنوان نماینده رسمی خودروساز بین المللی رنو فرانسه، با فعالیت در حوزه فروش و خدمات پس از فروش یکی از بروز ترین و با کیفیت ترین خودرو های روز دنیا در سال ۱۳۸۷ تأسیس شود.

اهداف اصلی شرکت نگین خودرو بر پایه طراحی، تبیین، ارائه و بهبود کیفیت انواع خدمات ویژه پس از فروش و همچنین عرضه مستقیم آخرین محصولات رنو با جدیدترین ارزیابی های روز اروپا، بنیان نهاده شد تا در اندک زمان ممکن بتواند با برترین های واردات و خدمات صنعت خودرو رقابت مناسبی داشته باشد.

بگونه ای که بر اساس برنامه دوره‌ای، شبکه نمایندگان خود را در بخش های مختلف اعم از آموزش فنی و اطلاعات بازاریابی، استاندارد های بین المللی رنو فرانسه و استاندارد های مصوب وزارت صنعت،‌ معدن‌ و‌ تجارت مورد پایش و ارزیابی قرار داده و همواره بدنبال ارتقاء و بهبود آن می باشد .

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید