قیمت رنو داستر | RENAULT DUSTER

شرکت خودروسازی بزرگ و پر آوازه «رنو» یک محصول بسیار زیبا و محبوب در میان برخی از افراد به نام «رنو داستر» اتوماتیک به تولید رسانیده است. که مشتریان و خواهان خاص خود را دارد .

خودروی «رنو داستر» محصول کمپانی «رنو» تولید شده کشور فرانسه است . به علاوه باید گفت که خودروی «رنو داستر» را در سال ۲۰۱۱ بود که طراحی نمودند .

اتومبیل «رنو داستر» اتوماتیک در بازار خودروی صفر کیلومتر ها در کشور ما به قیمتی معادل ۱۱۹٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان به فروش می رسد و به دست مشتریان می رسد  .

علاوه بر آن این خودرو در بازار خودروهای دست دوم هم به فروش میرسد که در آن جا قیمتی مابین ۸۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان الی ۱۱۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان دارد .

 

تجهیزات و امکانات «رنو داستر» :
ترمز و پایداری ترمز جلو دیسکی پره‌ای خنک شوند و ترمز عقب کاسه‌ای – ABS
کیسه هوا کیسه هوای سرنشینان جلو
سیستم صوتی سیستم صوتی مجهز به USB، بلوتوث و قابلیت پخش MP3
دیگر تجهیزات گیربکس ۴ سرعته خودکار – رینگ ۱۶ اینچی آلومینیومی – چراغ مه‌شکن – شیشه عقب مجهز به گرمکن – آینه‌های جانبی برقی – کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان – شیشه‌های بالابر برقی – کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان – تنظیم ارتفاع غربالک فرمان – روکش پارچه‌ای صندلی‌ها – باربند – تک دیفرانسیل
تجهزات قابل سفارش: کیسه هوای جانبی سرنشینان جلو – کمربند ایمنی جلو مجهز به Pretensioners – روکش چرمی صندلی‌ها و غربالک فرمان – رنگ متالیک – باربند طرح کروم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید