طراحی ظاهری رنو مگان ۲۰۱۷

خودروهای «تالیسمان» و «کولیوس» که آخرین محصولات کمپانی «رنو» می باشند شباهت خیلی زیادی با خودروی «رنو مگان» جدید دارند .

اخیرا کمپانی « رنو» یک سبک و استایل خاص از طراحی اتومبیل هایش را در همه محصولاتش پیاده می کند .

اگر بخواهیم خودروی «رنو مگان» را از نظر ابعادی مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که این خودرو دارای ابعاد زیر می باشد :

طول :۴.۶۳

عرض:۱.۸۱

ارتفاع : ۱.۴۴

اتومبیل «رنو مگان» ۲۰۱۷ دارای یک زیبایی خاص می باشد و همچنین در کنار این زیبایی اش با وقار هم می باشد .

طراحی خارجی سدان«رنو مگان »۲۰۱۷ تقریبا همانند «مگان» هاچ‌بک ۵۵ درب است. برای مثال چراغ‌های جلویی شکل C کشیده با  LED‌های دارای نور ۳ بعدی و چراغ‌های عقبی LED که مجهز به تکنولوژی نور ۳۳ بعدی قرمز رنگ با پهنای کم حتی روی درب صندوق عقب کار گذاشته شده؛ رینگ‌های ۱۸ اینچی ۵ پر خودرو را اسپرت‌تر و طول ۳۰ سانتی‌متر بیشتر از مدل هاچ‌بک فضای مناسبی را برای صندوق ماشین در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد.

مگان را باید یکی از خودروهای استراتژیک رنو دانست؛ مدلی که رنو در فرآیند طراحی هر نسل آن، زبان طراحی متحول شده به همراه استانداردهای نوینی در کیفیت سواری و ایمنی را ارائه داده است. نسل دوم رنو مگان مدلی آشنا برای ایرانی‌هاست. رنو با قدرت تر از گذشته به ایران باز گشته و می خواهد بازار را از وجود رقبایش پاک کند. خودرو هایی همچون رنو تلیسمان ، کولیوس سبک جدیدی از زبان طراحی رنو را به ایران آورده اند. این بار رنو آخرین نسل مگان را با تغییرات کلی به ایران آورده و قصد دارد موفقیت اش را دوباره تکرار کند.

طراحی داخلی رنو مگان ۲۰۱۷ :

برای سرنشینان جلو و عقب در رنو مگان ۲۰۱۷ ،جای شانه به ترتیب ۱.۴۴۱، ۱.۳۷۷ متر و جای آرنج به ترتیب ۱.۴۲۹ و ۱.۴۱۳ تعبیه شده است.

فضای ۲۱۶ میلی‌متر برای پاهای سرنشینان عقب که ۳۷ میلی‌متر بیشتر از مدل ۵ درب است.

صندلی‌های عقب با زاویه ۲۷ درجه کار گذاشته شده که فضای کافی برای بالای سر افراد قد بلند در عقب رنو مگان ۲۰۱۷  را فراهم می‌کند.

کابین  مگان جدید ، کیفیت بالای ساخت به همراه طراحی مدرن داخلی ، شما را مبهوت خود می کند. وقتی درب را می بندید اختلاف صدای بیرون و داخل کابین به طور واضحی خود را نشان می دهد.

اگر قبلاً در داخل کابین رنو تالیسمان  نشسته باشید ، با فضای کابین  Megan جدید احساس غریبی نخواهید کرد. در طراحی داخلیرنو مگان ۲۰۱۷  از سبک های بهره گیری شده در تلیسمان استفاده شده است ؛ یک مانیتور بزرگ ۸٫۷ اینچی در وسط داشبورد خودنمایی می کند که مغز متفکر مگان است که به شما این امکان را می دهد تا شرایط حاکم بر خودرو را مدیریت کنید.

نورپردازی ماهرانه LED داخلی ، صندلی هایی اسپرت مانند از جنس چرم مشکی یا پارچه سیاه رنگ با راه راه نقره ای که کیفیت مطلوبی دارند ، داشبورد کشیده شده و مسطح  از ویژگی های طراحی داخلی رنو مگان ۲۰۱۷ است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید