بررسی رنو ترافیک فورمولا

مجهز شدن رنو ترافیک به خصوصیات ظاهری ابرخودروهای فرمول یک!

کمپانی رنو اخیرا یک نوع ون را معرفی نموده است که هم خیلی پر فروش می باشد و هم اندازه ای متوسط دارد این خودرو به تعداد محدودی تولید می گردد . این خودرو ترافیک نام دارد که از خصوصیات جالبی هم بهره می گیرد .

این اتومبیل در هنگام عرضه به مشتریان دارای پسوند فرمولا و تمی اسپرت می باشد همچنین به وسیله شاخه آلمانی برند رنو تولید می گردد .

چهره این خودرو که سفارشی هم می باشد فاصله زیادی با دیگر رقیب های خود که در این بخش هستند دارد

و با رنگی مشکی و خطوط دو رنگ جلایافته با برجستگی‌های نقره‌ای کاملاً توجه شما را به خود جلب می‌کند. جلوپنجره مشبک و اصلاح‌شده ترافیک که از جزئیات قرمز در زیر آرم رنو استفاده کرده نسبت به گذشته زیباتر است و با اسپویلر قرمزرنگ رنو و مه شکن‌های داخل سپر هماهنگی جالبی دارد. این ویژگی‌ها که توسط بخش رنواسپرت اعمال شده همه از تیم فرمول یک رنو الهام گرفته شده و سعی می‌کند تا ظاهری دیگرگون به ترافیک ببخشد.

گونه فرمولا ترافیک که از تایرهای دانلاپ ۱۷ اینچی سود می‌برد در سیستم تعلیق و ترمز نیز با ارتقا همراه بوده و مهندسان رنو سعی نموده‌اند تا در عین تغییرات ظاهری، در بخش فنی نیز ترافیک را ارتقا دهند. موتور خودرو که یک نمونه ۱٫۶ لیتری توربو دیزل است با بهینه‌سازی بخش رنواسپرت توان بهتری یافته و ۱۳۸ اسب‌بخار قدرت تولید می‌نماید و با تکیه بر یک جعبه‌دنده شش سرعته دستی که قدرت را به چرخ‌های جلو انتقال می‌دهد شما را آماده می‌سازد تا به جنگ خیابان‌های شهر بروید!

 

در داخل خودرو نیز تغییرات محسوس است و رنو با ارائه تودوزی و فرمان مزین به چرم از جنس مرغوب آلکانترا که با نخ‌های آبی و قرمز دوخته شده جلوه خاصی به داخل ترافیک بخشیده است. همچنین در داخل ترافیک یک پلاک مخصوص مدل و آرم فرمول یک حکاکی شده تا راننده هیچ‌گاه فراموش نکند پشت فرمان یک ون فرمول یک نشسته است!

 

رنو اعلام نموده از این نسخه تنها ۵۰ نمونه خواهد ساخت و همه این ۵۰ مدل را در بازار هلند به فروش خواهد رساند. از قیمت این گونه سفارشی اطلاعاتی در دسترس نیست.
رنو یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان خودروهای تجاری در اروپا است و همواره ون‌های این شرکت با استقبال مناسب از سوی خریداران روبرو می‌شوند.

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید