اهداف نگین خودرو (نماینده رسمی رنو)

در حقیقت شرکت نگین خودرو که نماینده رسمی کمپانی «رنو» فرانسه در ایران است اهدافی را دنبال می کند که در نهایت به خدمت رسانی به مشتریان کمپانی «رنو» ختم می کردد .

در واقع هدف شرکت مذکور بهبود بخشیدن به کیفیت خدمات پس از فروش محصولات «رنو» و همچنین طراحی و ارائه نمودن خدمات پس از فروش این شرکت است .

علاوه بر مطالب بیان شده در بالا باید این نکته را هم در اینجا بیان داشت که یکی دیگر از اهدافی که کمپانی نگین خودرو دنبال می کند این است که آخرین و جدید ترین محصولات شرکت «رنو» را به صورت مستقیم در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .

شرکت نگین خودرو محصولات جدید «رنو» را همراه با جدید ترین ارزیابی های روز اروپا در اختیار مشتریان قرار می دهد .

این شرکت قصد داردتا در اندک زمان ممکن بتواند با برترین های واردات و خدمات صنعت خودرو رقابت مناسبی داشته باشد.

بگونه ای که بر اساس برنامه دوره‌ای، شبکه نمایندگان خود را در بخش های مختلف اعم از آموزش فنی و اطلاعات بازاریابی، استاندارد های بین المللی رنو فرانسه و استاندارد های مصوب وزارت صنعت،‌ معدن‌ و‌ تجارت مورد پایش و ارزیابی قرار داده و همواره بدنبال ارتقاء و بهبود آن می باشد .

معرفی شرکت نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران :

 تنها پانزده سال پس از اختراع خودرو برای اولین بار مظفرالدین شاه قاجار، در مرداد ماه  ۱۲۷۹ هجری شمسی (۱۹۰۰ م) دو دستگاه رنوی فرانسوی مدل ۱۸۹۰  را خرید و به ایران آورد و برای نخستین بار اتومبیل وارد ایران شد. مردم به آن پدیده عجیب و غریب نوظهور «کالسکه دودی» یا «ارابه آتشین» می‌گفتند.

 از آن زمان تا کنون شرکت رنوی فرانسه تبدیل به یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده خودرو در جهان گردید.

تجربۀ سالهای حضور رنو در ایران، سبب شد تا شرکت نگین خودرو با هدف ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر که شایسته مشتریان ایرانی و استانداردهای جهانی رنو است به صورت کاملاً خصوصی به عنوان نماینده رسمی خودروساز بین المللی رنو فرانسه، با فعالیت در حوزه فروش و خدمات پس از فروش یکی از بروز ترین و با کیفیت ترین خودرو های روز دنیا در سال ۱۳۸۷ تأسیس شود.

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید